טיפול טבעי בהפרעות שינה (אינסומניה)
תרופה טבעית לנדודי שינה (אינסומניה)

26/2/2017

טיפול טבעי בהפרעות שינה (אינסומניה) - תרופה טבעית לנדודי שינה (אינסומניה)

26/2/2017

סובלים מנדודי שינה (אינסומניה)? האם גם אתם מתמוטטים מרוב לילות ללא שינה?

מתעוררים באמצע הלילה ולא מצליחים להירדם עד הבוקר?

להומאופתיה יש פתרון יעיל וטבעי להפרעות השינה (אינסומניה).

אז חבל על הזמן ועל התסכול המתמשך!

צרו קשר עוד היום ותזכו לעזרה מיידית!

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות צרו קשר עכשיו בטלפון
050-5830696


נדודי שינה (הפרעות שינה) - טיפול קונבנציונלי מול טיפול טבעי

נדודי שינה (הפרעות שינה) הוא מצב של שינה בלתי מספקת, הנובעת מקושי להרדם או מהתעוררויות מרובות במהלך הלילה.

נדודי שינה (אינסומניה) מופיעים לרוב עקב מצבים רגשיים קשים, התרגשות יתרה, דיכאון, פחדים וחרדות, טראומות, גיל מבוגר, מחלות, עומס יתר בעבודה פיזית ומנטלית ועוד.

אדם מבלה כשליש מחייו בשינה. השינה הכרחית לתפקוד המוח והגוף. פעולות רבות וחשובות מתרחשות בזמן השינה, פעולות החשובות למערכת החיסונית, לשיפור הזיכרון והריכוז, לשמירה על מערכת עצבים ומערכת הורמונלית מאוזנות, למניעת מחלות לב ועורקים, לשמירה על משקל תקין, לגדילה והתחדשות תאים בכל שלבי החיים.

בטיפול טבעי להפרעות שינה (אינסומניה) יש התייחסות שונה, לעומת הרפואה הקונבנציונלית. ברפואה הקונבנציונלית מטפלים בתסמינים של נדודי השינה (אינסומניה), ומתאימים למטופל כדורי שינה.

בעזרת טיפול טבעי להפרעות שינה (אינסומניה), ניתן לפתור את כל הבעיות הפיזיולוגיות והנפשיות שמאחורי בעיית השינה (אינסומניה). הטיפול הטבעי בהפרעות שינה (אינסומניה), מטפל במכלול הגורמים הפיזיולוגים והנפשיים ונותן מענה יעיל ובריא ללא תופעות לוואי. ההתאמה של התרופה ההומאופתית הטבעית לנדודי שינה (אינסומניה) היא התאמה אישית, וניתנת על פי התסמינים הפיזיולוגים והנפשיים של המטופל, כמו כן על פי אופיו וסיפור חייו.


לפניכם דוגמה לטיפול טבעי בנדודי שינה:

מיכל (שם בדוי), בת 54, התחילה לסבול מגלי חום ונדודי שינה (אינסומניה) לפני כשנה וחצי. רופא נשים התאים לה טיפול הורמונלי לגלי חום לפני כתשעה חודשים. מאז שהתחילה טיפול הורמונלי בעיות השינה החמירו. היא לא הצליחה להירדם עד שעת לילה מאוחרת, וכאשר כן הצליחה להירדם, היא הייתה מתעוררת לאחר שלוש שעות שינה בלבד, ושוב לא מצליחה להירדם. לעיתים קרובות היא לא היתה מצליחה להירדם שוב עד שעות הבוקר. הרופא המליץ על כדורי שינה. למרות שהכדורים עזרו לה להירדם, היא הייתה מתעוררת לאחר שעות בודדות. שנת הלילה שלה הייתה מסתכמת בארבע שעות לכל היותר. בשלב זה היא פנתה אלי מיואשת.

לאחר התאמת רמדי (תרופה טבעית לנדודי שינה), מיכל חזרה אלי לפגישת מעקב ראשונה לאחר שישה שבועות:

מיכל: "אני המשכתי לקחת כדורי שינה כשהתחלתי את הטיפול הטבעי. בהתחלה לקחתי כמו תמיד כדור שלם. לאחר יומיים של תחילת הטיפול, השינה התארכה מארבע שעות כל לילה לשש שעות. הייתי מתעוררת פעם אחת ומצליחה לאחר כמה דקות להירדם שוב, בלי להסתובב שעות מצד לצד."

במעקב טלפוני איתה לאחר שבועיים, מיכל דיווחה שגלי החום בהתחלה החמירו ולאחר מכן עוצמתם פחתה וכעת היא לא סובלת כל יום מגלי חום כמו בעבר.

"אחרי שלושה שבועות החלטתי לקחת רק חצי כדור שינה כל לילה. מכיוון שהורדתי את המינון ציפיתי לשינה גרועה, אבל רציתי להיגמל מהכדורים. גיליתי שההפך הוא הנכון! בלילה הראשון שהחלטתי לקחת חצי כדור, ישנתי שש שעות כמו בזמן שלקחתי כדור שלם."

פגישת מעקב שניה, לאחר שלושה חודשים של טיפול טבעי, בהפרעות השינה של מיכל:

מיכל: "היום אני כמעט ולא לוקחת כדורי שינה, אלא לעיתים רחוקות , שזה יוצא פעם בשלושה שבועות. זה קורה כשאני צריכה לקום מוקדם בבוקר ואני לחוצה שלא אספיק לישון מספיק שעות. אז אני לוקחת רבע כדור. גלי החום נעלמו כלא היו ואני מתכוונת להפסיק את הטיפול ההורמונלי לחלוטין.”

פגישה שלישית לאחר שבעה חודשים

מיכל: "היום אני לא לוקחת טיפול הורמונלי. מאוד פחדתי שכל המערכת תשתגע וששוב לא אצליח לישון, אבל זה לא קרה. כרגע אין לי גלי חום והשינה שלי מצויינת. אני לוקחת רבע כדור שינה לעיתים נדירות".


תרופה טבעית לנדודי שינה (אינסומניה)

נוקס וומיקה - Nux Vomica - כדורי שינה טבעיים לטיפול באינסומניה


טיפול טבעי בהפרעות שינה (אינסומניה) יכול לעזור גם לכם! לשיחת ייעוץ ללא התחייבות צרו קשר עכשיו!

050-5830696חזרה לעמוד הראשי